17. februára

VK  –  8.30

+ Vojtech a Paulína Makvoví
a ich rodičia

Upratovanie kostola v Malých Kršteňanoch: Paniaková Emília, Tylková Mária, Adamusová Jana. Srdečná vďaka za ochotu pomáhať na dobrom diele.

Na budúcu nedeľu bude osobitná zbierka na nové okná a vykurovanie v Malých Kršteňanoch. Srdečné Pán Boh zaplať za vaše milodary.

Upratovanie kostola vo Veľkých Kršteňanoch: pani Majtaniková, Straková a Gašparovičová. Srdečná vďaka za ochotu pomáhať na dobrom diele.

V utorok budem viesť zasadnutie výboru Slovenskej biblickej spoločnosti v Banskej Bystrici, sv. omša vo Veľkých Kršteňanoch preto bude o 7.00. Ďakujem vám za pochopenie.

V piatok budem slúžiť sv. omšu o 16.30v Partizánskom-meste o 18.00, pretože po nej budem mať prednášku na tému Svedectvo v Jánovom evanjeliu. Srdečne vás všetkých pozývam.

Úmysly sv. omší je možné zapisovať si aj na máj a jún.

Od 22. do 29. marca sa v našej farnosti budú konať ľudové misie. Všetkých vás na ne srdečne pozývam a prosím o modlitby za misionárov, bratov kapucínov, aj za celú farnosť. Tu je program celého podujatia.