24. februára

Prvá pôstna nedeľa VK  –  8.30

+ Rudolf a Anastázia Menšíkoví
a ich rodičiaZa farnosť

Upratovanie kostola v Malých Kršteňanoch: Švercelová Zlatica, Martinkovičová Gabriela, Čuláková Anna. Srdečná vďaka za ochotu pomáhať na dobrom diele.

Dnes je osobitná zbierka na nové okná a vykurovanie farského kostola.

Upratovanie kostola vo Veľkých Kršteňanoch: pani Balážková, Menšíková a Zuzulová. Srdečná vďaka za ochotu pomáhať na dobrom diele.

Srdečné Pán Boh zaplať za vaše milodary.

Na Popolcovú stredu platí prísny pôst – jedenkrát sa najesť dosýta a dvakrát ľahko a všetci vo veku od 14 do 60 rokov sa zdržiavajú mäsitého pokrmu.

Vo štvrtok budem na pracovnom stretnutí s nepočujúcimi v Bratislave, preto bude sv. omša ráno.

Modlitbu krížovej cesty sa budeme modliť vo Veľkých Kršteňanoch vo štvrtok o 17,25 a v Malých Kršteňanoch v piatok o 17,25, samozrejme, iba ak bude sv. omša v riadnom čase.

Na budúcu nedeľu je jarná zbierka na charitu.

Od 22. do 29. marca sa v našej farnosti budú konať ľudové misie. Všetkých vás na ne srdečne pozývam a prosím o modlitby za misionárov, bratov kapucínov, aj za celú farnosť. Tu je program celého podujatia.