2. marca

8. marca
Druhá pôstna nedeľa VK  –  8.30

+ Ján Gašparovič

Upratovanie kostola v Malých Kršteňanoch: Marková Gabriela, Mešinová Eva, Skučková Emília. Srdečná vďaka za ochotu pomáhať na dobrom diele.

Upratovanie kostola vo Veľkých Kršteňanoch: pani Gašparovičová, Kluchová, Krchová. Srdečná vďaka za ochotu pomáhať na dobrom diele.

Dnes je jarná zbierka na charitu. Srdečné Pán Boh zaplať za vaše milodary.

V stredu po večernej sv. omši bude na fare stretnutie farskej ekonomickej rady.

Prvopiatkové spovedanie bude vo Veľkých Kršteňanoch prebiehať vo štvrtok od 17.00 a v Malých Kršteňanoch v piatok od 17.00. Návšteva chorých sa uskutoční v piatok 6.3. od 8.00 do 9.15 vo Veľkých Kršteňanoch a od 9.20 do 10.00 v Malých Kršteňanoch. Spovedanie a sv. omša v penzióne Jeseň bude v piatok 6.3. o 10.00.

Krížovú cestu sa budeme modliť vo Veľkých Kršteňanoch vo štvrtok o 17,25
a v Malých Kršteňanoch v piatok o 17,25, samozrejme, iba ak bude sv. omša v riadnom čase.

V sobotu 7.3. o 14,00 mala byť spoločná krížová cesta od kostola v Malých Kršteňanoch pri dobrom počasí na Veľký vrch, v opačnom prípade aspoň ku krížu v Morovian doline. Kvôli výrazne zhoršenému počasiu sa táto pobožnosť uskutoční až o tri týždne, 28.3. o 13,30.

Každú pôstnu nedeľu bude krížová cesta v oboch kostoloch o 14,00.

V piatok 6.3. po večernej sv. omši bude stretnutie s prvoprijímajúcimi na fare.

Od 22. do 29. marca sa v našej farnosti budú konať ľudové misie. Všetkých vás na ne srdečne pozývam a prosím o modlitby za misionárov, bratov kapucínov, aj za celú farnosť. Tu je program celého podujatia.