20. júla
26. júla
Sedemnásta nedeľa v cezročnom období VK  –  8.30
+ Edita Laciková (výročná) a manžel Ján

Upratovanie kostola v Malých Kršteňanoch: Makvová Mária, Martinkovičová Andrea, Marková Eva. Srdečná vďaka za ochotu pomáhať na dobrom diele.
Upratovanie kostola vo Veľkých Kršteňanoch: Kopálová Jana, pani Laciková a Menšíková. Srdečná vďaka za ochotu pomáhať na dobrom diele.

Srdečné Pán Boh zaplať za vaše štedré milodary.

19. júna boli aktualizované hygienické opatrenia, ktoré nevyžadujú od kňaza používať rúško počas celej sv. omše, iba pri rozdávaní sv. prijímania, ktoré sa stále dáva prednostne na ruku. Ostatní veriaci by mali rúško naďalej v interiéri kostola používať.

Spovedám zvyčajne polhodinu pred večernou sv. omšou, prednostne pred kostolom. Ako náhrada za sviatosť zmierenia sa odporúča vzbudiť si dokonalú ľútosť a predsavzatie pri najbližšej príležitosti sa vyspovedať.

Od stredy (17.6.) prestáva platiť dišpenz od účasti na nedeľných sv. omšiach.

Ďakujem vám za modlitby za našu farnosť a teším sa na stretnutie s vami na bohoslužbách.