Dátum Liturgický prehľad

Sv. Ján Mária Vianney, kňaz
VK – 18.00 + Pavol a Margita Makvoví a rodičia
5. augusta
Féria MK – 18.00 Za zdravie a dary Ducha Sv. pre rodinu a za dar viery pre synov
6. augusta
Premenenie Pána
VK – 18.00 + rodičia a starí rodičia Krištínoví
a Kráľoví
7. augusta
Féria Penzión – 10.00
+ Július Baláška
8. augusta
Sv. Dominik, kňaz
MK – 7.00 + Stanislav, rodičia Pavol a Jozefína
9. augusta
Devätnásta nedeľa v cezročnom období

VK  –  8.30

+ starí rodičia a deti

Upratovanie kostola v Malých Kršteňanoch: Švercelová Zlatica, Martinkovičová Gabriela, Čuláková Anna. Srdečná vďaka za ochotu pomáhať na dobrom diele.
Upratovanie kostola vo Veľkých Kršteňanoch: pani Makvová, Králová a Krištínová. Srdečná vďaka za ochotu pomáhať na dobrom diele.

Srdečné Pán Boh zaplať za vaše štedré milodary.

19. júna boli aktualizované hygienické opatrenia, ktoré nevyžadujú od kňaza používať rúško počas celej sv. omše, iba pri rozdávaní sv. prijímania, ktoré sa stále dáva prednostne na ruku. Ostatní veriaci by mali rúško naďalej v interiéri kostola používať.

Prvopiatkové spovedanie seniorov bude vo Veľkých Kršteňanoch v piatok od 8.00 a v Malých Kršteňanoch od 9.15.
Ostatných prosím, aby prišli na sv. spoveď buď vo štvrtok (VK) alebo v piatok (MK) hodinu pred sv. omšou.
V piatok
po sv. omši bude v kostole stretnutie s prvoprijímajúcimi deťmi.

Spovedám zvyčajne polhodinu pred večernou sv. omšou, prednostne pred kostolom. Ako náhrada za sviatosť zmierenia sa odporúča vzbudiť si dokonalú ľútosť a predsavzatie pri najbližšej príležitosti sa vyspovedať.

Ďakujem vám za modlitby za našu farnosť a teším sa na stretnutie s vami na bohoslužbách.