17. augusta
Dvadsiata prvá nedeľa v cezročnom období VK  –  8.30

+ rodičia, sestra Valéria
a jej manžel

Upratovanie kostola v Malých Kršteňanoch: Kopálová Zuzana, Lacušková Terézia, Palkovičová Iveta. Srdečná vďaka za ochotu pomáhať na dobrom diele.
Upratovanie kostola vo Veľkých Kršteňanoch: pani Kopálová Jana, Magdolenová a Valentová. Srdečná vďaka za ochotu pomáhať na dobrom diele.

Srdečné Pán Boh zaplať za vaše štedré milodary.

Od pondelka 10.8. do 31.8. čerpám dovolenku. Sv. omše sú preto zvyčajne ráno o 7.30. Spovedám v tomto období len na požiadanie.

V stredu po večernej sv. omši bude v kostole stretnutie s prvoprijímajúcimi deťmi.

19. júna boli vydané hygienické opatrenia, ktoré nevyžadujú od kňaza používať rúško počas celej sv. omše, iba pri rozdávaní sv. prijímania, ktoré sa stále dáva prednostne na ruku. Ostatní veriaci by mali rúško naďalej v interiéri kostola používať.

Ďakujem vám za modlitby za našu farnosť a teším sa na stretnutie s vami na bohoslužbách.