21. septembra
MK – 18.00 Za syna a rodinu
22. septembra

VK – 18.00

+ Eleonóra Dubinová (pohrebná)

+ rodina Hlaváčová,
Magdaléna, Jozef a rodičia

23. septembra
Sv. Pio z Pietrelciny, kňaz
MK – 18.00 + Mária Kopálová a rodičia
24. septembra
Výročie posviacky katedrálneho chrámu
VK – 18.00 + rodičia Strakoví a súrodenci
25. septembra
+ Július Balážka (pohrebná)
+ Miroslav Klenovič
26. septembra
Sv. Kozma a Damián, mučeníci
MK – 7.00 + rodina Marková, rodičia z oboch strán a syn Ladislav
27. septembra
Dvadsiata šiesta nedeľa v cezročnom období VK  –  8.30

Za zdravie a Božie požehnanie pre rodinu Strakovú
Za zdravie manžela

Upratovanie kostola v Malých Kršteňanoch: Staňová Magdaléna, Staňová Erika, Rizikyová Eva.
Upratovanie kostola vo Veľkých Kršteňanoch: pani Komorniková, Kopálová a Glosová.

Srdečné Pán Boh zaplať za vaše štedré milodary.

19. júna boli vydané hygienické opatrenia, ktoré nevyžadujú od kňaza používať rúško počas celej sv. omše, iba pri rozdávaní sv. prijímania, ktoré sa stále dáva prednostne na ruku. Ostatní veriaci by mali rúško naďalej v interiéri kostola používať. Od 16. septembra vydala KBS usmernenia podľa aktuálnej epidemiologickej situácie v jednotlivých okresoch. Ďakujem všetkým, ktorí dodržiavajú hygienické nariadenia a prosím každého, aby v tejto dobe konal zodpovedne pre spoločné dobro!

Od 27. septembra do 4. októbra sa v našej farnosti budú konať ľudové misie. Všetkých vás na ne spolu s bratmi kapucínmi srdečne pozývam. Informácie o programe nájdete na osobitnej stránke farnosti a v letákoch, ktoré ste dostali do poštovej schránky.

Ďakujem vám za modlitby za našu farnosť a teším sa na stretnutie s vami na bohoslužbách.