19. októbra
25. októbra
Tridsiata nedeľa v cezročnom období VK  –  8.30
+ Jozef, sestra a rodičia

Upratovanie kostola v Malých Kršteňanoch: rodina Drličková.
Upratovanie kostola vo Veľkých Kršteňanoch: pani Medzayová, Černická a Dianová.

Celá cirkev dnes slávi Misijnú nedeľu. Na Slovensku sa v tento deň modlíme hlavne za Cirkev na Srí Lanke a za africké krajiny Togo, Čad a Kongo, ktoré sú najviac postihnuté koronakrízou a chudobou. Nakoľko nie je možná misijná zbierka v kostoloch v plnej miere, prosíme Vás o podporu misií cez e-zbierku na internetovej stránke www.misijnediela.sk. Za Vaše milodary Vám vyslovujeme srdečné Pán Boh zaplať.

Od štvrtka 15.10. do odvolania je vyhlásený núdzový stav, kvôli ktorému sa ešte viac obmedzuje počet účastníkov sv. omší na 6 vrátane kňaza a asistencie a členov rodiny, ktorých úmysel sa pri sv. omši slúži. Od 1.10. platí až do odvolania všeobecný dišpenz od účasti na nedeľnej omši, preto vás všetkých povzbudzujem k sledovaniu sv. omše prostredníctvom televízie, rozhlasu alebo cez internet.

Na prijatie eucharistie duchovným spôsobom sa môže veriaci sledujúci sv. omšu pomodliť nasledovnú modlitbu:

Vysluhovanie ostatných sviatostí, najmä zmierenia, môžete so mnou dohodnúť individuálne, najlepšie telefonicky.

Ďakujem vám za modlitby za našu farnosť a teším sa na stretnutie s vami na bohoslužbách v rámci našich možností. Modlime sa navzájom za dobré zdravie nás všetkých a skoré uzdravenie chorých.