30. novembra
+ Martin a Katarína Mokrí
1. decembra
VK – 18.00
+ Mária Dubinová (pohrebná)
+ Anna a Tibor Bilíkoví

Druhá adventná nedeľa VK  –  8.30

+ rodičia, sestra Vlasta
a starí rodičia

Upratovanie kostola v Malých Kršteňanoch: Makvová Mária, Martinkovičová Andrea, Marková Eva.
Upratovanie kostola vo Veľkých Kršteňanoch: pani Medzayová, Machová a Dianová.

Dnes je jesenná zbierka na charitu. Srdečne vám ďakujem za vašu štedrosť.

Prvopiatkové spovedanie bude vo Veľkých Kršteňanoch prebiehať vo štvrtok od 17.00 a v Malých Kršteňanoch v piatok od 17.00. Návšteva chorých sa uskutoční v piatok 4.12. od 8.00 do 9.15 vo Veľkých Kršteňanoch a od 9.30 do 10.00 v Malých Kršteňanoch. Spovedanie
a sv. omša v penzióne Jeseň bude v piatok 4.12. o 10.00.

Vzhľadom na nepredvídateľnú situáciu v nasledujúcich týždňoch vás všetkých pozývam k predvianočnej sv. spovedi individuálnym spôsobom, využívajte prosím časy pred sv. omšou v pracovných dňoch alebo po dohode so mnou, aby sme sa vyhli zhromažďovaniu vo väčšom počte, ktoré zatiaľ nie je dovolené. Určite si neodkladajte spoveď na posledné dni. Ďakujem vám za pochopenie.

Od pondelka 16.11. bude možné zúčastniť sa sv. omše v počte 50 percent kapacity kostola. Úplné znenie pravidiel si môžete prečítať na stránke TKKBS.

Od 1.10. platí až do odvolania všeobecný dišpenz od účasti na nedeľnej omši, preto vás všetkých, ktorí sa zo zdravotných dôvodov nemôžete sv. omše zúčastniť osobne, povzbudzujem k jej sledovaniu prostredníctvom televízie alebo rozhlasu. Vysluhovanie ostatných sviatostí, najmä zmierenia, môžete so mnou dohodnúť individuálne, najlepšie telefonicky.

Na prijatie eucharistie duchovným spôsobom sa môže veriaci sledujúci sv. omšu pomodliť nasledovnú modlitbu:

Ďakujem vám za modlitby za našu farnosť a osobitne za všetkých chorých i tých, ktorí im poskytujú pomoc.