18. januára
Féria MK – 18.00 Za zdravie a Božiu pomoc v chorobe pre Emíliu Kulichovú
19. januára
Féria VK – 18.00 + Mária Oravcová (1. mesiac)
20. januára
Féria MK – 18.00 + Pavel Kopál, manželka Mária, rodičia a zať
21. januára
Sv. Agnesa, panna a mučenica
VK – 18.00 + Otília Lendelová (1. mesiac)
22. januára
Féria MK – 18.00 Za Božiu pomoc pre rodinu Balážkovú a Kellnerovú
23. januára
Féria MK – 7.00 Na úmysel celebranta
24. januára
Tretia nedeľa
v cezročnom období
VK  –  8.30
+ otec Karol a jeho bratia

Vianočná výzdoba bude zdobiť naše chrámy do 2. februára.

Od 1.1.2021 nie je možné zúčastniť sa sv. omše kvôli zákazu verejných bohoslužieb minimálne do 24.1.2021. Farský kostol však na súkromnú modlitbu počas dňa ostáva k dispozícii. Počas súčasnej mimoriadnej situácie môžem na požiadanie navštíviť umierajúcich. Podrobnejšie informácie nájdete na stránke TKKBS.

Od 1.10. platí až do odvolania všeobecný dišpenz od účasti na nedeľnej omši, preto vás všetkých, ktorí sa teraz nemôžete sv. omše zúčastniť osobne, povzbudzujem k jej sledovaniu prostredníctvom televízie alebo rozhlasu. Vysluhovanie ostatných sviatostí, najmä zmierenia, môžete so mnou dohodnúť individuálne, najlepšie telefonicky.

Na prijatie eucharistie duchovným spôsobom sa môže veriaci sledujúci sv. omšu pomodliť nasledovnú modlitbu:

Ďakujem vám za modlitby za našu farnosť a osobitne za všetkých chorých i tých, ktorí im poskytujú pomoc.